Kadınlar Seks Esnasında Erkeklerden Ne Bekler

İlişki Esnasında Erkek Kadına Nasıl Davranmalıdır?

Her kadın ve erkek daha çok çoğalma içgüdüsüyle hareket ederler. Bu değişmez bir durum olarak karşımıza çıkan kavramlardan birisidir.  Kadının en büyük özelliklerinden biri ise güven duyacağı insanı sever ve bunun sonucunda erkekle beraber olmak ister. Kim sıcak bir kucakta yaşamak varken neden kendini ateşlere atmaya imkân tanır ki. Kim sıcacık yuvasında erkeği ile mutlu ve huzurlu yaşamak yerine kendini ıstıraplara atar ki. İşte kadın böyle bir yaratılıştan gelmedir. Kadın kendini güvende hissetmek ister. Erkeğinin güçlü olmasını ve onu koruyup kollamasını diler. Bunu yapan erkeklerle kadın her anlamda birleşmeye meyillidir. Her kadın bundan aşırı derecede zevk alır. Sonuçta her iki tarafında memnunluk seviyesinin olması gereken bir durum olduğundan erkekler eğer kadınıyla bir birliktelik düşünüyorsa ona karşı güvende hissetmesini sağlayacak her türlü imkânı tanımak için elinden geleni yapacak durumda olmalıdır.

Kadının Erkekten Beklentileri Nelerdir?

Kadınları tanımak hemen anlaşılabilir bir kavramdır. Güçlü kadınlar bunları hep hissettirmez ve göstermez. Böyle kadınlar hayatta yalnız kalmayı ve ayakta dik durabilmeyi başaranlardır. Yüzlerinde hüzünlü gülümseme bitmez. Eğer bir kadın gerçekten mutlu olmak istiyorsa erkeklere güven konusunda emin olmak ister. Güven verebilen kadınlar ise erkekleri her anlamda sekse doyurur. Kadınların ve erkeklerin seks esnasında çılgın ve bir başka deyişle farklı gelebilen durumlar içerebilir. Böyle durumlarda her iki tarafta birbirlerini anlamak isterler. Anlaşan çiftler ise sınırsız zevklerin peşinden koşarak mutlu olmasını çok iyi bilen taraflar olmuşlardır artık. Kadınlar yumuşak ve hassas davranan erkeklerden oldukça hoşlanırlar. Kadını düşünen ve ince olmasını bilen erkekler kazanan taraf olmaya bir adım daha yaklaşmışlardır. Yaşam alanlarında böyle erkekleri bulmak biraz zor gibi görünse de, eğitim seviyesi yükselmiş. Kendini geliştirmiş, kültür birikimini kurmuş erkekler her zaman kadınlara nasıl davranmasını gerektiğini oldukça başarmışlardır.

Her başarılı bir erkeğin arkasında bir kadın olması sözü gerçekle iç içedir. Bazı kadınlar kendilerini güldürün ve komik erkeklerden hoşlansa onlar için soytarılar farklı bir kategoride yerlerini alırlar. Soylu ve ciddi olmak bayanların hoşlarını gidebilir. Bayanları taşıyan erkekler zor bulunur sözü onlar için çok söylenmiş cümlelerden birisidir. Yalnız olanlar, dik durabilen ve güçlü kadınlardır. Güçlü kadınların yataklarına girmeyi başarabilen erkekler vardır ama onların kalplerine girmeyi başaramamışlardır. Bu zor bir durum olarak karşımıza çıkar. Sıkıntı anlara meyal vermemek için elinizden ne geliyorsa yapın sözü de tam da erkekler için geçerli bir kavram olarak karşımıza çıkabilir.  Beyninde olanlar, kalplere giremedikten sonra, gözbebeklerinde olamadıktan sonra seksten zevk alamazlar artık. Oldubittiye getirilen ilişkiler pekte tat vermez. Geçici bir durum olarak erkeklerin hayatında olmayı asla hiçbir kadın hak etmez. Hiçbir kadına başka bir gözle bakılmaz. Onlar baldır, onlar çiçektir. Erkeklerinde bu konuda hassas davranması gereken başka bir olay olduğu da aşikârdır.

Erkek Dedin Mi Kadının Aklına Adam Gelir?

Bir erkeğin en güzel yanının ne olduğunu sorulan kadınlara gözleri ve davranışları diyerek yanıt bulan bir soru sonrasında, seksten daha öncelikli durumların olduğunu ortaya çıkaran bir gerçektir. Seks insan hayatı için önemli bir olaydır. Bazı erkekler ve bazı kadınlar için vazgeçilmez olduğunu söylenebilen gerçekliklerden ibarettir. Fakat durum böyle değildir kesinlikle. Belli bir yaştan sonra seks önemi kaybeden bir durum haline gelebilir. İşte o zaman kadının ne kadar haklı olduğunu ortaya çıkar. Kadın düşünceli ve istekli erkeklere bayılır. Fakat her kadının kadınını el üstünde tutan, onlara saygılı ve ince davranan beylere olan tutkusu asla bitmez bir aşka dönüşebilir. Seks bunun cabası olarak ortaya çıkabilir. Hayattaki hiçbir kadın yalanı sevmez. Yalancı erkeklere tahammülleri yoktur. Soytarılarla görüşmez. Eğer erkek soytarı diye tabir edilen birisi ise kadın ilk fırsatta ondan kurtulmaya çalışır. Sözünün eri ise, sözünden dönmez. Kadınına sahip çıkar. Ona güven veren bir hayat sunabilirse kadınına işte o erkek seks konusunda da her türlü anlamda da kendini mükemmel hisseden bir durum olarak ifade edebilir. Beyler dikkatli olunuz! Kadınlarınızı hiçbir yerde ve ortamda üzmemeye özen gösteriniz. Bunu unutmak adam olana yakışmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir