İlişkinizi Nasıl Yeniden Canlandırırsınız?

İlkbahar, kış aylarında soğumuş olabilecek ilişkilerin yeniden canlandırılması zamanıdır. Kalbinizi daha önce kırmış olan kişiden aniden duyarsanız şaşırmayın. Baharın enerjisi yeni başlangıçların bir zamanını ve yeni romantizm çiçeklerinin tohumlarını çağırıyor.

Çoğumuz Kış boyunca biraz uyuyakaldık. Temiz havanızı, pencerelerimiz ve dışarıdaki temiz havaya çırpmak, tutkumuzu uyandırır ve aktif olarak bir arkadaş bulmaya çalışırız. Her yerde bol bol çiçek, romantizmi ve daha mutlu ruh hallerini uyandırır ve Bahar Çiçekleri mevsime geldiğinde hepimiz en iyisiyiz.

Bayanlar, şu taze adamın ve pedi’nin zamanı! Bir şans ver ve o cesur yeni saç tarzını dene; ağır kıyafetleri dökmek ve bir sarı Bahar elbise ve tekme sandalet dans. Tekrar arama geldiğinde eksik olduğunu göster. Eski bir ilişkiyi yeniden ele geçirmeyi umuyorsan, tamamen farklı görünmek istersiniz. Bir adamın “Yeni Sen” i tanımak için geçmiş farklılıkları bir kenara koyması daha olasıdır! Farklı göründüğünden, bu sefer daha iyi iletişim kuracağınızı kabul eder. Eğer single iseniz, bu yeni başlangıç ​​özgüveninizi koruyacaktır ve diğer bekarlar yardım edemezler, ancak sizin taklitleriniz tarafından büyülenebilirler.

Bahar ayrıca yeni single’ları buluşturmanızı destekleyen bir etkinlik dünyası sunuyor. Kendine her zaman istediğin bisikleti al ve arkadaşlarla yollara çık, spor salonuna git, sahile git, fotoğraf çek ve lensinin arkasındaki tatlı turtayı yakala. Arkadaşlarınızla parka gidin ve taze kesme çiçeklerle ve meraklı bekar erkekleri cezbeden bazı harika yiyeceklerle birlikte piknik masalarına hoş masa örtüleri koyun.  

Çiftleri bir araya getiren ve bir araya getiren bir numaralı içerik, paylaşılan deneyimlerdir. Birlikte yerlere gidin, çok yaratıcı olun ve ilişkinizin bayatmasına izin vermeyin. Dışarı çıkmak birbirinin kişiliğinin birçok katmanını ortaya çıkarır ve sizi daha da yakınlaştırır. Bankayı da kırmaya gerek yok. Güzel bir piknik sepeti alın, en sevdiğiniz yiyeceklerle doldurun, bir şişe Prosecco, iki şampanya bardağı ve birlikte oturmak ve tekrar aşık olmak için güzel bir battaniye. Feribotla kısa bir gezintiye çıkın, hayvanat bahçesine, akvaryumlara, müzelere gidin ya da elinizi tutup alışveriş yapmak için tatlı bir yere gidin. Veya yerinize bir barbekü yapın ve güzel bahar çiçekleri arasında sevginizle oturun.

Bahar, geçmişte yaşadığı acılardan iyileşme ve Ruhunuzu canlandıran şeylerden kurtulma zamanıdır. Günlük gökyüzüne bakın, kollarınızı genişletin ve tekrarlayın: “Yeni hayatımda iyi olan her şeyi kabul etmeye açığım”. O çiçekleri sana alması için beklemeyin kızım! Onları hak ettiğin için kendin al. Unutmayın ki eşsizsiniz ve Evrende sadece biriniz var. Doğru kişi seni bulacak, Melekler onu şimdi senin için hazırlıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir