Erkekler hangi kadınları sever? Nelerden hoşlanır?

Kadınlar erkeğin dikkatini çekebilmek için birden fazla yol kullanabilir. Günlük yaşamınızda uygulayabileceğiniz farklı yöntemler ile erkeğin dikkatini size vermesini ve sizden hoşlanmasını sağlayabilirsiniz.

Çekici ve tatlı görünen kadınlara daha çok dikkat eden erkekleri etkileyen en önemli noktalardan biri de doğallıktır. Bu yazımızda bahsedeceğimiz kadın tiplerinin özelliklerine bakarak siz de bu kadın tipinin özelliklerden yola çıkıp etkilemek istediğiniz erkeğe yaklaşabilirsiniz.

Erkekleri etkilemenin yolları

Neşeli kadın olmak
Negatif enerji yayan sürekli olumsuz düşüncelerini ifade eden, somurtkan kadınlar erkeğin uzaklaşmasına sebep olacaktır. Dikkat çekmek istiyorsanız pozitif olup neşeli görünmelisiniz.
Cilveli kadın olmak
Kadınların en güçlü silahlarından biri cilvedir. Cilve yapmak erkeği etkilemek için kullanabileceğiniz en etkili yöntemlerden biridir. Cilve yaparken dikkat edilmesi gereken aşırıya kaçmamaktır, cilve dikkat çekme aşamasında tatlı ve şirin görünerek erkeğin sizden hoşlanması için kullanılabilir. Cilveyi fazla kaçırmak ciddiyetin bozulmasına ve ilişkinin olumsuz şekillenmesine sebep olabilir.

İyi giyinen, bakımlı kadın
Bakımlı ve iyi giyinen bir kadın erkek tarafından farkedilir. İyi giyinmek ve bakımlı olmak aynı zamanda kendinizi de iyi hissetmenizi sağlar, kendini iyi hisseden kadın özgüven kazanır ve karşı cinsi de daha kolay etkiler. Giyinirken ve makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise aşırıya kaçmamak ve doğallığı kaybetmemektir.

Güzel sesli kadınlar
Sesimiz her ne kadar bizim seçmediğimiz bir ton ve renkte olsa da bunu doğru ve etkili kullanmak bizim elimizde. Tiz biz ses tonu ve doğru tonlama ile sesimizi kontrol edebiliriz. Ses ve diksiyon egzersizleri ile erkeğinizi baştan çıkaran bir ses yakalayabilirsiniz.

Bakışları ile etkileyen kadınlar
Göz teması ve bakışlar en önemli etkileme aracıdır. Göz teması ile etkilemek istediğiniz erkeği kendinize çekebilirsiniz. Erkeğin bakışlarını onaylayan mimikler ve gülümsemeler ile devam edebilir, erkeği etkileyebilirsiniz.

Kültürlü kadınlar
Dış görünüş ne kadar önemli ise ilk aşamalarda kullanılan kelimeler ve konuşulacak konu da kadın hakkında ipuçları verecek ve buna göre etkileşim devam edecek veya sonlanacaktır. Konuşurken kullandığınız kelimeler, kadının ağırlığı ve verdiği enerji bir erkeği etkiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir