Aldatıldığınızı Anlamanın Yolları Nelerdir?

Size eskiden olduğundan daha fazla önem vermeye başlar. Bu durum suçluluk duygusunu bastırmak amacı ile sergilenen bir davranış biçimidir.

Size sürekli olarak hediyeler almaya ve sürpriz yapmaya başladıysa bu durum sizin kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olarak aldattığı gerçeğini daha sevimli bir hale getirmeye çalıştığının göstergesidir.

Alışkanlıklarının değişmesinden hoşlanmayan kişi, yeni alışkınlıklar kazanmaya başlayabilir.

Durduk yere kavgalar çıkmaya başlayabilir. Çünkü aldatan kişilerin bir çoğunda duygusal karışıklıklar meydana gelir bu nedenle de tepkilerine hakim olamamaya başlar. Bu durum uzaklaşmaya ya da sizin aldatıldığınızı öğrenmeden ayrılmanıza neden olan bir durumdur.

Bir gün biterse şeklinde ya da benzeri konuşmalar başladıysa sizin tepkilerinizi ölçmeye başladığı anlamına gelir.

Sürekli olarak depresif bir durumda görünüyorsa bu durum aldatıldığınızı gösterir. Çünkü sizin yanınızdayken depresif bir durumda görünüp siz yokken eğlenir.

Konuşma ve aktivitelerde bir azalma meydana geliyorsa bu ilginin artık sizde olmadığının göstergesidir. Yapılması gereken durum konuşmaya çalışmaktır. Eğer durum da herhangi bir değişiklik olmuyorsa ayrılmak aldatılmaktan daha iyidir diyerek ayrılma yoluna gidilmelidir.

Hiç sevilmeyen müzikler dinlenmeye başlandıysa büyük ihtimalle aldatılıyorsunuz demektir.

Kendisini beğenmeye başladıysa bu durum artık sizin yeterli gelmediğinizi ve yeni bir ilişkinin başlayacağının göstergesidir.

Sizi veya ilişkinizi başkaları ile karşılaştırıyorsa bu onunla daha fazla ilgilenmeniz gerektiğini gösterir. Ancak bu durumda fayda etmiyorsa aldatılıyorsunuz demektir. Çünkü seven insan kıyaslama yapmaz.

Yaptığınız her türlü yorumda direk olarak savunmaya geçiyorsa bu sizi aldattığı ve uzaklaştırmaya çalıştığı anlamına gelir.

Artık size ilgi göstermiyorsa, eve geç gelmeye başladıysa bu aldatıldığınızın en büyük kanıtıdır.

Uyurken sık sık rüya görmeye başladıysa, kabus görüyorsa, uykusuzluk çekiyorsa ve sizinle uyumuyorsa bu durum aldatıldığınıza işarettir.

Görünüşünüz ile ilgili kötü yorumlar yapmaya başlar.

Size sizi sevdiğini söylemeyi bırakır.

Ona bir iyilik yaptığınızda veya bir sürpriz yaptığınız zamanlarda suçluluk duyması, sizin ona gösterdiğiniz ilgiden hoşlanmadığı anlamına gelir.

Size karşı şefkatli bir şekilde davranmayı bırakır.

Sizinle değil arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi tercih eder.

Size farklı nedenler sunmaya başladıysa her şeye neden olarak okulu, işi ya da aileyi gösteriyorsa artık öncelik sizde değildir.

Rüyasında başka birisinin ismini sayıklamaya başladıysa artık ayrılık yakın demektir.

Size ve çevresine aşırı ve sert tepkiler vermeye başladıysa bu da aldatıldığınızın kanıtıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir